0.00€
33.50€
Būs peejams no
Šobrīd prece nav pieejama.
Reģistrācija pirkumam nav nepieciešama!

Droša norēķināšanās
Sazinieties
Darba dienās: 09:00–17:00
rakstot uz e-pastu [email protected]
 • Ražotājs: Bestway
 • Sertifikatas: CE.
 • Pakuotės dydis: 35 x 35 x 10 cm.

Preces apraksts: Bestway pārsegs plauktam baseinam 488cm 58249

Universāls segums Bestway baseinam, ideāli piemērots 488 cm diametra un 460 cm Hydrium tipa baseiniem. Bestway baseina pārsegs pasargā to no kukaiņiem, putniem, lapām un neliela lietus. Tā ir arī papildu aizsardzība pret nejaušu iekrišanu bērnu baseinā.
Nodrošina papildu ūdens siltumizolāciju baseinā. Pateicoties trosēm, kas nodrošina tā piestiprināšanu, vējš to nesalauzīs, un drenāžas caurumi efektīvi novadīs lieko ūdeni. Pārsegu izgatavošana no ļoti izturīga un izturīga materiāla ļaus to izmantot daudzas sezonas. Vissvarīgākās funkcijas: - aizsargā baseinu no kukaiņiem, putniem, lapām un neliela lietus - neļauj bērniem nejauši iekrist baseinā - nodrošina papildu ūdens siltumizolāciju baseinā - stiprinājuma troses pasargā no pārrāvuma - drenāžas caurumi liekā ūdens novadīšanai - izturīgs pret netīrumiem - viegli tīrāms - augstas kvalitātes Tehniskie dati Pārvalka izmēri: Ø 488cm Piemērots plauktu baseiniem Komplektā virves pārsega nostiprināšanai Melna krāsa Baseina pārsegs ir iepakots kartona kastē. Apskati arī citus Jokomisiada veikala piedāvājumā pieejamos baseina piederumus.

Preču fotoattēli var nedaudz atšķirties no faktiskā produkta iepakojuma, taču prece joprojām atbildīs tā aprakstam. Ja jums ir kādi jautājumi, vienmēr varat sazināties ar mums pa e-pastu [email protected].

Ražotājs Bestway
Sertifikatas CE.
Pakuotės dydis 35 x 35 x 10 cm.
Svoris 4.55 kg.
Rekomenduojama berniukams, mergaitėms.
Palīdziet citiem apmeklētājiem, atstājot atsauksmi par šo produktu.
 • Konkurētspējīga cena
  viena no zemākajām cenām tirgū
 • Droša norēķināšanās
  droši un ātri norēķinieties par pasūtījumiem
 • Pirkt bez reģistrācijas
  preču iegādei reģistrācija nav nepieciešama
 • Ātra piegāde
  mēs piegādājam preces ļoti ātri
 • Laimīgi klienti
  mūsu klienti ir apmierināti ar pakalpojumu un produktu kvalitāti