-22%
130.51€
102.06€
Būs peejams no
Šobrīd prece nav pieejama.
Reģistrācija pirkumam nav nepieciešama!

Droša norēķināšanās
Sazinieties
Darba dienās: 09:00–17:00
rakstot uz e-pastu [email protected]
 • Ražotājs: Bestway
 • Sertifikatas: CE.
 • Pakuotės dydis: 126 x 54 x 11 cm.

Preces apraksts: Bestway kāpnes uz baseinu 122 cm 58331

Drošas, metāla Bestway baseina kāpnes ir neaizstājams elements augstu dārza baseinu gadījumā. Tas sastāv no četriem neslīdošiem pakāpieniem un piezemēšanās. Pateicoties tam, ka kāpnes ir abpusējas, tās nodrošina ērtu iekāpšanu un izkāpšanu no tvertnes. Visa lieta ir ļoti viegli saliekama. Kāpnes ir piemērotas paplašināšanai un plauktiem. Maksimālie baseina sienas izmēri ir 122 cm augsts un 30 cm plats. Galvenās iezīmes: - piemērots baseiniem līdz 122 cm augstiem - stabils un izturīgs - atvieglo iekļūšanu baseinā - droši neslīdoši pakāpieni - viegla montāža - piekļuves aizsardzība no ārpuses pret bērniem Tehniskie dati: - augstums: 163 cm
- augstums līdz platformai: 125 cm - platums: 76,5 cm - attālums: 118 cm - pretkorozijas rāmis - 4 izturīgi neslīdoši pakāpieni - metāla rāmis - maksimālā slodze ir 150 kg - atbilst EN16713 standartam Kāpnes atbilst jaunākajiem drošības noteikumiem: ES STANDARTS EN16713, kas prasa izmantošanu baseinos, kuru dziļums pārsniedz 85 cm, tā sauktās drošības kāpnes, kas ļauj ērti un ātri noņemt pakāpienus, kad baseins netiek izmantots. Līdz ar to bērni nevarēs ieiet baseinā bez pieaugušo uzraudzības. Jauns produkts, sākotnēji iepakots, uz ko attiecas ražotāja garantija. Sīkāku informāciju par garantiju var atrast vietnē www.bestwaycorp.pl Mēs esam pilnvarots Bestway produktu izplatītājs Polijā. Citās mūsu izsolēs jūs atradīsiet citus pārsteidzošus Bestway baseinus un piederumus.

Preču fotoattēli var nedaudz atšķirties no faktiskā produkta iepakojuma, taču prece joprojām atbildīs tā aprakstam. Ja jums ir kādi jautājumi, vienmēr varat sazināties ar mums pa e-pastu [email protected].

Ražotājs Bestway
Sertifikatas CE.
Pakuotės dydis 126 x 54 x 11 cm.
Svoris 11.9 kg.
Palīdziet citiem apmeklētājiem, atstājot atsauksmi par šo produktu.
 • Konkurētspējīga cena
  viena no zemākajām cenām tirgū
 • Droša norēķināšanās
  droši un ātri norēķinieties par pasūtījumiem
 • Pirkt bez reģistrācijas
  preču iegādei reģistrācija nav nepieciešama
 • Ātra piegāde
  mēs piegādājam preces ļoti ātri
 • Laimīgi klienti
  mūsu klienti ir apmierināti ar pakalpojumu un produktu kvalitāti