Bestway apaļais saliekamais dārza baseins 366x100 cm 8in1 pelēks

0.00€
278.40€
Būs peejams no
Šobrīd prece nav pieejama.
Reģistrācija pirkumam nav nepieciešama!

Droša norēķināšanās
Sazinieties
Darba dienās: 09:00–17:00
rakstot uz e-pastu [email protected]
 • Ražotājs: Bestway
 • Skersmuo: 366 cm.
 • Aukštis: 100 cm..

Preces apraksts: Bestway apaļais saliekamais dārza baseins 366x100 cm 8in1 pelēks

Steel Pro MAX™ baseins, kura izmēri ir 366 x 100 cm, noteikti sniegs daudz veldzes karstās vasaras dienās un daudz jautrības visai ģimenei. Privātais dārza baseins ir tik plašs, ka to bez problēmām var izmantot bērni un viņu vecāki.

Baseina karkass ir izgatavots, izmantojot Steel Pro MAX™ tehnoloģiju. Tas izceļas ar izturību pret lietus un mainīgiem laikapstākļiem un izcilu konstrukcijas stabilitāti. Veidotājs izmanto īpaši izveidotus FrameLink System™ savienojumus, lai novērstu metālu pret metālu koroziju.
Baseina izlietne ir izgatavota no ultramodernā DuraPlus™ materiāla, kas sastāv no poliestera serdes un diviem bieziem slāņiem. PVC. Tas nodrošina izcilu izturību un izturību. Reālistiskais iespaids par vecu koku uz baseina ārsienas palielina darba estētiku un liek baseinam sinhronizēties ar dārzu, kļūstot par stilīgu papildinājumu mūsu atpūtas zonai.
Lai būtu vieglāk iekāp un izkāp no baseina, komplektā ietilpst ērtas kāpnes. Kāpnēm ir arī paaugstināti pakāpieni, tāpēc jūs varat viegli neļaut bērniem patstāvīgi izmantot baseinu, kad blakus nav pieaugušā.
Šādā baseinā (90% pilns) būs 9150 litri ūdens, tāpēc jūs varat var viegli nirt. Ir iebūvēts drenāžas vārsts ar plūsmas regulēšanu ātrai baseina notecināšanai. Komplektācijā iekļautais filtra sūknis ar filtra kasetni nodrošina ūdens tīrību. Pateicoties tam, varēsi ilgāk baudīt dzidru, tīru ūdeni un ļauties netraucētai laistīšanai ūdenī. ,
- sūknis ar jaudu 2006 l/h,
- ūdens šļūtene,
- skavas un sieti,
- II tipa filtrs,
- kāpnes,
- remonta ielāps,
- instrukcija.

Apaļa forma ir vienkārša, ātra uzstādīšana un palielināta stabilitāte un mazāk izšķērdētas vietas. Pateicoties modernajām tehnoloģijām, baseina konstrukcija nodrošinās tā ilgu kalpošanas laiku. Jauna prece, oriģinālais iepakojums, uz ko attiecas ražotāja garantija.

Preču fotoattēli var nedaudz atšķirties no faktiskā produkta iepakojuma, taču prece joprojām atbildīs tā aprakstam. Ja jums ir kādi jautājumi, vienmēr varat sazināties ar mums pa e-pastu [email protected].

Ražotājs Bestway
Skersmuo 366 cm.
Aukštis 100 cm..
Svoris 39.9 kg.
Talpa 9150 L.
pompa [eng] 2006 l/h.
Filtras II tipo.
Pakuotės dydis 116 x 44 x 35 cm.
Palīdziet citiem apmeklētājiem, atstājot atsauksmi par šo produktu.
 • Konkurētspējīga cena
  viena no zemākajām cenām tirgū
 • Droša norēķināšanās
  droši un ātri norēķinieties par pasūtījumiem
 • Pirkt bez reģistrācijas
  preču iegādei reģistrācija nav nepieciešama
 • Ātra piegāde
  mēs piegādājam preces ļoti ātri
 • Laimīgi klienti
  mūsu klienti ir apmierināti ar pakalpojumu un produktu kvalitāti